Wynajem Pokoi u Częczków Noclegi w Zakopanem

Pobyt w Zakopanem dla:

  • turystów indywidualnych
  • grup kolonijnych
  • zielonych szkół
  • wycieczek
  • zimowisk
  • obozów

Zakopane

Orange Juice

Dom u Częczków to wspaniała baza baza wypoczynkowa do pieszych wycieczek w Tatry. Około 200 m od domu znajdują się dwa wyciągi narciarskie "Pardałówka II" a o około 800 m znajduje się slalom gigant "Nosal" oraz Kosinice i Antałówka z dwoma wyciągami.

W odległości 1300 m znajdują się trzy skocznie narciarskie zwane Małą, Dużą i Średnią Krokwią.

Wielką atrakcją jest kolej linowa na Kasprowy Wierch znajdująca się w linii prostej około 1500 m.

Obok domu przepływa rzeka górska zwana "Potok Olczyski", a w odległości 100 m rozpoczynają się lasy świerkowe, gdzie wiosną słychać śpiew słowików i rzadkich już dziś ptaków.

Latem szum potoku a w nim wesoło pluskające pstrągi, szum lasu, cykanie świerszczy i śpiew słowików, zimą pobliskie wyciągi narciarskie, to atuty naszego domu. Plac zabaw dla dzieci, rozległe łąki, bliskość tatrzańskiej przyrody i widok na panoramę Tatr, pozwoli dobrze i miło wykorzystać czas na wypoczynek.

W odległości 200 m znajduje się przystanek bus/autobus sąd można dojechać do centrum, sklep spożywczy oraz karczma regionalna „U Daniela”.

Organizujemy: sylwestra, święta, ogniska, kuligi, wycieczki z przewodnikiem w kraju i na Słowację, wjazdy na Kasprowy Wierch. Na Państwa życzenie zorganizujemy także spotkanie z bioenergoterapeutą oraz profesjonalne masaże.

Serdecznie zapraszamy do Zakopanego!